אודותינו - תמר פרחי משי-תמר מתנות

על החברה:

 

חברת תמר פרחי משי-תמר מתנות נוסדה בשנת 1956 והינה המובילה בענף פרחי המשי והצמחייה המלאכותית בישראל. אנו בתמר מתמחים בהספקת כל צרכי הגינון המלאכותי וסידורי פרחים לכל אירוע. אנו בוחרים בקפידה את מוצרינו תוך מתן דגש רב על איכות גבוהה ומחיר נמוך. כחלק מתפיסת עולמנו בתמר פרחי משי-תמר מתנות, אנו שמים דגש רב על שירות אדיב ומקצועי ומתן מענה הטוב ביותר ללקוחותינו בהתאם לצרכיהם השונים.

 

 

אודות מוצרינו:

בתמר פרחי משי-תמר מתנות מבחר רחב של סוגי הפרחים, השיחים, והעצים המוכרים בטבע. 

פרחי המשי, פרחים מלאכותיים, כמו בטבע, מגיעים בשלל צבעים וסגנונות וזאת על מנת להתאים לכל סוג של טעם והעדפה. ניתן לסדר סידור מפרחי משי או זרים מפרחים מלאכותיים בכל כלי או אגרטל, להניח על כל רהיט, לשתול באדנית או בעציץ ובכך לקבל מראה מושלם וטבעי. 

עצים מלאכותיים וצמחים מלאכותיים עשויים עבודת יד בעלי מראה טבעי, מרשים ורב-עצמה, עשירים בענפים ועלים ונותנים מראה מלא, גדול ויפה. מגיעים גם עצים מלאכותיים גבוהים, עצים מלאכותיים נמוכים, שיחים מלאכותיים, צמחיה מלאכותית גולשת וגם עצים בגדלי ענק. מתאימים מאוד לחדרי כניסה (לובים), משרדים, מסדרונות ולכל חדר גדול אחר.

פירות, ירקות דברי מאפה ומאכלים אחרים מלאכותיים הינם פתרון יחודי ומקורי לקישוט כל שולחן (בבית, במסעדה או באולם אירועים) וכן לעיצובים שונים.

 

 

היתרונות בצמחייה מלאכותית רבים: חסכון כספי (מבטל עלויות מים ודשן או החלפת הצמח כאשר נובל), אין צורך בטיפול (ללא רטיבות, חרקים, עלים נושרים) ואילו המראה הטבעי, הרענן והפורח נשאר לעד.

 

אנו בתמר פרחי משי-תמר מתנות מציעים מבחר מגוון של מתנות מקוריות וייחודיות לחגים ולכל אירוע.

עיצובים לבית, דברים מיוחדים לבית, אגרטלים, ואזות וכדים בכל מיני סוגים וגדלים.

מגוון המתנות מתחדש מעת לעת, והמתנות נארזות באריזות מתנה מרהיבות ומקוריות.

 

 

 

 

 

בניית אתרים